DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere Roma 70 masív, pravé, dub strieborný
Dvere Roma 70 masív, pravé, dub strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere Roma 70 masív, pravé, dub strieborný3-7 dní79,61 €64,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere Roma right masív strieborný dub sa vyznačujú odolnosťou, za ktorú vďačia výborným pevnostným parametrom MDF dosky, z ktorej sú vyrobené. Krídlo vám umožní oddeliť priestor na štúdium, prácu a oddych. Estetická dyha robí celú štruktúru mimoriadne pôsobivým. Produkt sa ľahko inštaluje.
Vlastnosti a výhody
Dvere Roma 70 pravý masív strieborný dub Vám umožnia efektívne oddeliť miestnosti. Model série Roma je vyrobený z kvalitnej MDF. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu. Je odolný aj voči vode. Vďaka svojej výplni dokonale tlmia zvuky prichádzajúce zvonka z miestnosti. Masívne dvere Roma pravý strieborný dub sa výborne hodia do miestností, kde vám záleží najmä na súkromí. Môžete ich nainštalovať vo svojom byte alebo na verejných miestach. Odtieň dub strieborný je mimoriadne univerzálny a dobre poslúži v akomkoľvek type aranžmánu. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka. Pozrite si modely krídel série Roma dostupné na našej webovej stránke.
- Povrch podobný drevu
- Vystužený stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 13,96 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443128266 |

1850 + recenzí








