DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Brány a ploty
- Vstupné brány
- Dvojkrídlová brána Polargos Alicja 2 400 x 175 cm
Dvojkrídlová brána Polargos Alicja 2 400 x 175 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvojkrídlová brána Polargos Alicja 2 400 x 175 cm3-7 dní532,76 €433,14 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Táto vizuálne atraktívna brána je prvkom, ktorý dopĺňa oplotenie nehnuteľnosti. Vďaka jemne zakriveným prvkom pôsobí luxusne, jemne a ľahko. Brána bude perfektne plniť svoju funkciu na širokých pozemkoch, kde je možné otvárať krídla bez obmedzenia priestoru nehnuteľnosti. Ak hľadáte bránu s automatickým otváraním, tiež ju nájdete v našej ponuke.
Vlastnosti a výhody
Brána Alicja je základným prvkom oplotenia každého pozemku: súkromného alebo firemného. Zabezpečuje nielen estetické dotvorenie pozemku, označuje hranice pozemku, ale predovšetkým chráni územie pred neoprávnenými osobami. Brána je vyrobená z odolných materiálov a nevyžaduje častú renováciu. Otvárame ho naklonený smerom dovnútra pozemku, preto sa pred jeho inštaláciou oplatí uistiť, že nebude blokovať voľný pohyb okolo vchodu. Brána má jemné dekorácie - kvetinové akcenty dodávajú ľahkosť a eleganciu. V predajniach Castorama nájdete aj ďalšie vstupné brány - tiež automaticky otvárané. Produkt si teda môžete prispôsobiť veľkosti vášho pozemku. Na dokončenie plotu a brány si vyberte produkty z jednej série.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 8 cm |
| Maximálny uhol otvorenia | 95° |
| šírka (cm) | 400 cm |
| výška (cm) | 175 cm |
| séria | Alica 2 |
| Farba | čierna |
| Hmotnosť produktu | 63 kg |
| Kód produktu | 5902360103542 |

1850 + recenzí









