DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Brány a ploty
- Vstupné brány
- Dvojkrídlová brána Polargos Portland 400 x 160 cm
Dvojkrídlová brána Polargos Portland 400 x 160 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvojkrídlová brána Polargos Portland 400 x 160 cm3-7 dní384,79 €312,84 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Brána je prvok používaný pri inštalácii plotov. Vyznačuje sa dlhou životnosťou, pretože je vyrobený z pozinkovanej ocele - materiálu, ktorý je odolný nielen voči mechanickému poškodeniu, ale aj škodlivým vplyvom vlhkosti a slnečného žiarenia. Sada obsahuje aj 4 pánty užitočné pri montáži produktu.
Vlastnosti a výhody
Brána sa používa pri stavbe plotov, preto poslúži vo väčšine domácností. Je odolný voči deformácii, pretože je vyrobený z ocele - zostane v perfektnom stave po dlhú dobu. Pozinkovaný predmet nepodlieha korozívnym účinkom vlhkosti, čo je mimoriadne dôležité v prípade predmetov používaných v exteriéri. Sada obsahuje aj 4 pánty, takže si ich nemusíte kupovať sami. Bránu môžete nainštalovať sami alebo využiť služby špecialistu, ak nemáte skúsenosti s týmto typom práce. Ponúkame aj ďalšie prvky oplotenia, takže si jednoducho doplníte všetky doplnky potrebné na zabezpečenie pocitu súkromia a bezpečia na vašom pozemku.
- Na oplotenie pozemku, kde veľkosť dvora a vzdialenosť od brány k objektu umožňuje otvorenie jedného 200 cm dlhého krídla
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 5 cm |
| Maximálny uhol otvorenia | 95° |
| šírka (cm) | 400 cm |
| výška (cm) | 160 cm |
| séria | Portland |
| Farba | Antracit |
| Hmotnosť produktu | 45,5 kg |
| Kód produktu | 5902360104884 |

1850 + recenzí









