DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Ústredné kúrenie
- Kapacitné ohrievače vody
- Elektrický ohrievač Ariston Velis Evo 100 V/H
Elektrický ohrievač Ariston Velis Evo 100 V/H
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Elektrický ohrievač Ariston Velis Evo 100 V/H3-7 dní472 €383,74 € bez DPH
Pre bezpečné dodanie produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ohrievač Velis Evo sa perfektne hodí do každej domácnosti a umožní vám ohrievať vodu. Zariadenie je mimoriadne efektívne, takže negeneruje vysoké prevádzkové náklady. Produkt funguje dostatočne ticho, takže ho môžete nainštalovať do často používanej miestnosti bez obáv, že naruší pokoj vašej domácnosti.
Vlastnosti a výhody
Predstavte si túto situáciu: chcete si vybaviť kúpeľňu elektrickým ohrievačom vody, no máte malý priestor a neviete nájsť zariadenie, ktoré by sa vám doň zmestilo. Ako sa s tým vysporiadať? Vyberte si model, ktorý je možné inštalovať horizontálne – ako je tu prezentovaný ohrievač série Velis Evo. Výberom horizontálnej inštalácie môžete ušetriť veľa miesta. Zariadenie je tiež výnimočne bezpečné pri používaní – má veľa bezpečnostných opatrení na ochranu pred prípadným zlyhaním. Patrí medzi ne napríklad funkcia, ktorá bráni prevádzke ohrievača pri nedostatku vody. Predídete tak suchej práci a poškodeniu výrobku. Pozrite si aj ďalšie elektrické ohrievače dostupné v predajniach Castorama!
- Kapacita 80 litrov
- Výkon 1500W
- Možnosť vertikálnej a horizontálnej inštalácie
- Super plochý a tichý
- Inteligentný displej
- Kapacita 80 litrov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kapacitný ohrievač vody |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Ariston |
| Hĺbka (cm) | 27,5 cm |
| šírka (cm) | 50,6 cm |
| výška (cm) | 125,1 cm |
| Úroveň ochrany | IPX4 |
| Hmotnosť (kg) | 32,2 kg |
| séria | Velis Evo |
| Typ ohrievača vody | Elektrické ohrievače vody |
| Trieda energetickej účinnosti | B |
| Maximálny vykurovací výkon | 1,5 kW |
| Maximálna teplota vody | 80 °C |
| Minimálna teplota vody | 40 °C |
| Výkon vo wattoch | 1500W |
| Kód produktu | 6927828017178 |

1850 + recenzí











