DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Farby Podlahové panely Silver Dub AC4 2,22 m2
Farby Podlahové panely Silver Dub AC4 2,22 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Farby Podlahové panely Silver Dub AC4 2,22 m23-7 dní25,12 €20,42 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podlahový panel v našom sortimente dokonale imituje podlahu z prírodného dubového dreva. Jeho výhodou je aj jednoduchá montáž, pri ktorej sa jednotlivé prvky osadzujú perom a vysoká trieda oderu robí výrobok vysoko trvanlivým a odolným voči poškriabaniu.
Vlastnosti a výhody
Použitie podlahového panelu je vzhľadom na jeho priaznivú obstarávaciu cenu a jednoduchú montáž jedným z najčastejšie používaných riešení pre atraktívnu a praktickú úpravu podlahy. Prezentovaný panel svojou štruktúrou dokonale imituje prírodný dub, vďaka čomu pôsobí ako ušľachtilá drevená podlaha. Na jeho výrobu bola použitá HDF doska vyrobená z drevených vlákien, ktorá sa vyznačuje vysokou tvrdosťou a zvýšenou hustotou. Vysoká trieda oderu znamená, že ho môžete úspešne použiť ako v obytnej miestnosti, tak aj vo verejnej budove so strednou prevádzkou. V ponuke sú aj iné typy panelov, takže si jednoducho vyberiete model, o ktorý máte záujem
- Trieda oderu AC4
- 1 Systém Click2Go
- 4-stranná V-drážka
- Výrobok nie je vhodný do vlhkých miestností.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 9 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 15 rokov |
| Marka | |
| Dĺžka produktu | 1285 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,22 m² |
| Šírka produktu | 192 mm |
| Trieda požiarnej odolnosti | C |
| Trieda obrusovania | AC4 |
| Štandardné | EN 13329 |
| Ohňovzdorné | Žiadna požiarna odolnosť |
| Podrobnosti o záruke | 15 rokov |
| Typ podlahy | Laminované |
| Počet lamiel | 1-lamelový |
| Počet úkosov | 4 |
| Nástroje potrebné na montáž | Dištančné kliny a píla |
| Odolnosť voči vode | Žiadna vodeodolnosť |
| Pôvod dreva | Poľsko |
| Okrajový profil | 4-stranná skosená hrana |
| Kliknite na systém | 1clic2go čisté |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Hmotnosť (kg) | 1,56 kg |
| Kód produktu | 5907587422926 |

1850 + recenzí










