DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Farby Route 66 AC4 podlahové panely 2,22 m2
Farby Route 66 AC4 podlahové panely 2,22 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Farby Route 66 AC4 podlahové panely 2,22 m23-7 dní25,99 €21,13 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podlahové panely Colors Route 66 sú moderným produktom, ktorý možno použiť na pokládku podlahy v byte alebo komerčnom zariadení. Panely majú štruktúru dreva a sú dostupné v tmavohnedej farbe. Vďaka prítomnosti V-drážok vyzerajú mimoriadne pôsobivo. Vyznačujú sa jednoduchou montážou a vysokou triedou oderu, čo priaznivo ovplyvňuje životnosť
Vlastnosti a výhody
Hľadáte spôsob úpravy podlahy, ktorý zabezpečí jej odolnosť a zároveň zaručí dobrý vizuálny efekt? V takejto situácii dobre poslúžia podlahové panely Colors Route 66 AC4 2,22 m2. Tento produkt je vyrobený z kvalitnej HDF dosky, ktorá je veľmi odolná vďaka triede oderu AC4. Vďaka spôsobu prípravy sú panely odolné voči oderu. Z tohto dôvodu sú vhodné ako do obytných priestorov, tak aj do verejnoprospešných centier so strednou návštevnosťou. Farby Podlahové panely Route 66 sú dostupné v tmavohnedej farbe a vyzerajú ako drevo. Vďaka V-drážke pôsobia veľmi elegantne a dodajú interiéru jedinečný charakter. Pozrite si aj iné typy podlahových panelov Colors pre obytné a komerčné interiéry
- Moderný dizajn
- Vysoká trieda oderu
- jednoduchá montáž
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Poschodie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 9 |
| Typ balenia | balenie |
| záruka výrobcu | 20 rokov |
| Marka | Farby |
| Dĺžka produktu | 1285 mm |
| Hrúbka produktu | 8 mm |
| Pokrytie | 2,22 m² |
| Šírka produktu | 192 mm |
| Trieda obrusovania | AC4 |
| Okrajový profil | 4-stranná skosená hrana |
| Kliknite na systém | systém 1clic2go |
| Farba | Odtiene tmavo hnedej |
| Kód produktu | 5907555420053 |

1850 + recenzí










