DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradné náradie
- Lopaty a vidly
- Fiskars Masívny rýľ rovný
Fiskars Masívny rýľ rovný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fiskars Masívny rýľ rovný3-7 dní33,65 €27,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rýľ je ručný nástroj, ktorý uľahčuje prácu v záhrade – umožňuje premiestňovať zeminu, popol, piesok a iné sypké materiály. Zabezpečuje pohodlné kopanie zeme a presádzanie rastlín. Výrobok je vyrobený z materiálov, ktoré zabezpečujú jeho dlhodobé používanie. Ergonomická rukoväť zaisťuje pohodlie pri práci.
Vlastnosti a výhody
Rýľ Solid má rovný hrot, vďaka čomu je univerzálne použiteľný v záhradníctve - je určený na rytie, sadenie a rytie. Rýľ je vybavený kovovou, ergonomickou rukoväťou potiahnutou PVC, čo zvyšuje komfort práce. Nabrúsená hrana uľahčuje prenikanie čepele do tvrdej, zhutnenej pôdy. Stolová doska má podperu, ktorá vám umožní oprieť si o ňu nohu a uľahčiť zatlačenie rýľa do zeme. Pevná rukoväť je odolná proti zlomeniu. Keďže má špeciálne profilovaný tvar, dobre padne do rúk pri práci. Séria Solid obsahuje aj rýle s ostrým koncom, ktoré uľahčujú prerezávanie tvrdých koreňov rastlín. K dispozícii je aj ďalšie odolné náradie pre prácu na pozemku a v záhrade.
- Špička rýľa má oporu, ktorá umožňuje efektívnejšiu prácu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rýľ |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 1170 mm |
| Dĺžka rukoväte | 880 mm |
| Šírka produktu | 180 mm |
| Štandardné | GS |
| Typ rukoväte | Pohodlné uchopenie |
| Tvar hlavy | Špicatý |
| Odolnosť proti korózii | Odolný voči korózii |
| Hmotnosť produktu | 1,94 kg |
| Materiál hlavy | uhlíková oceľ |
| Materiál hriadeľa | Kovové |
| Materiál rukoväte | Plastové |
| Titul | Krok nie je súčasťou dodávky |
| Pokyny na skladovanie | Skladujte na suchom mieste |
| Kód produktu | 6411501314031 |

1850 + recenzí









