DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Kúpeľňové umývadlá
- Nábytkové kúpeľňové umývadlá
- Himalia nábytkové umývadlo 70 cm
Himalia nábytkové umývadlo 70 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Himalia nábytkové umývadlo 70 cm3-7 dní118,29 €96,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nábytkové umývadlo Himalia je odolné voči poškriabaniu, takže si dlho zachová svoj estetický vzhľad. Biely model je obdĺžnikový. Umývadlo zapadnete do moderného interiéru. Povrch príslušenstva je hladký. Vďaka tomu z nej ľahko odstránite prípadné nečistoty. Výrobok je vybavený prepadom, ktorý zabraňuje zaplaveniu miestnosti.
Vlastnosti a výhody
Nábytkové umývadlo 70 cm je určené do kúpeľne. Obdĺžnikový výrobok je vyrobený z odolného materiálu, ktorý je odolný voči poškriabaniu. Vďaka tomu si môžete byť istý, že vzhľad modelu sa dlhé roky nezmení. Umývadlo má hladký povrch. Vďaka tomu do nej nepreniknú nečistoty a odstránenie prípadných škvŕn pre vás nebude náročné. Model série Himalia má prepad. Zabránite tak zaplaveniu miestnosti, ak zabudnete vypnúť vodu. Nábytkové umývadlo má aj otvor pre batériu. Výrobok v bielej farbe a obdĺžnikovom tvare sa bude skvele hodiť do modernej kúpeľne. V našom sortimente nájdete aj širšie umývadlá .
- Odolné voči nárazom, oderom a škvrnám
- Sada obsahuje odtokovú súpravu vrátane prepadu a odtoku so zátkou click-clack
- Priestorovo nenáročný odtok umožňuje maximálne využitie priestoru pod drezom na uskladnenie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 703 mm |
| Hrúbka produktu | 60 mm |
| Šírka produktu | 459 mm |
| Výška produktu | 132 mm |
| séria | Himalája |
| Zahrnuté | Odtokový set obsahuje: prepad, umývadlový výpust so zátkou click-clack (otvára sa a zatvára stlačením) a umývadlový sifón šetriaci miesto |
| Hmotnosť produktu | 14 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál | Konglomerát |
| Kód produktu | 5059340017655 |

1850 + recenzí











