DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stojacie a stolové lampy
- Mulanje 1-svetlo E27 stolová lampa biela / drevo
Mulanje 1-svetlo E27 stolová lampa biela / drevo
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mulanje 1-svetlo E27 stolová lampa biela / drevo3-7 dní77 €62,60 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Stolnú lampu Menonry 1-light white/drevo možno použiť ako osvetlenie pracovného stola alebo nočnú lampu. Výrobok má pohyblivú hlavu, takže svetelný prúd môžete jednoducho nasmerovať správnym smerom. Estetické spracovanie a prvky imitujúce drevo urobia zo svietidla jedinečnú ozdobu každého interiéru.
Vlastnosti a výhody
Správne osvetlenie pracovnej stanice by malo pozostávať z centrálneho zdroja svetla pre celú miestnosť a menšej stolovej lampy, ktorá osvetľuje dosku stola. Druhú funkciu dokonale splní stolová lampa Menonry 1-svetlá biela/drevo. Produkt skvele poslúži ako nočná lampa alebo dekoratívne osvetlenie. Svietidlo s klasickým dizajnom má pohyblivú hlavicu. Vďaka tomu môžete so svetelným prúdom manipulovať a nastavovať ho tak, ako vám to vyhovuje. Stolná lampa Menonry 1-light E27 biela/drevo je vyrobená z kovu. Výrobok má biele tienidlo a nohu imitujúcu drevo. Táto kombinácia a estetické spracovanie robí zo svietidla skvelú dekoráciu miestnosti. Produkt zo série Menonry môžete kombinovať so stojacou lampou z kolekcie Mulanje.
- Vyberte si vhodnú stojacu lampu pre vašu lampu
- Vďaka imitácii dreva môže byť jedinečnou dekoráciou
- Nastaviteľná hlavica umožňuje priamo alebo jemne osvetliť akékoľvek miesto
- Pohyblivá hlava
- Estetické spracovanie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Stolná lampa |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | |
| Dĺžka kábla | 1650 mm |
| Dĺžka produktu | 150 mm |
| Šírka produktu | 250 mm |
| Výška produktu | 430 mm |
| Trieda ochrany IEC | Trieda II |
| Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE | Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Súlad s RoHS | V súlade s RoHS |
| séria | Mulanje |
| Typ prepínača | Vstavaný |
| Typ stmievača | Žiadny stmievač |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5036581099909 |

1850 + recenzí











