DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Batérie do kúpeľne
- Umývadlové batérie do kúpeľne
- umývadlová batéria Nyasa čierna
umývadlová batéria Nyasa čierna
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
umývadlová batéria Nyasa čierna3-7 dní63,14 €51,33 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierna umývadlová batéria Nyasa vám pomôže premeniť vašu kúpeľňu. Bol vyrobený s dôrazom na detail, takže sa bude perfektne hodiť k toalete zariadenej v dizajnovom štýle. Univerzálna farba a matný povrch dodávajú eleganciu. Pozoruhodná je aj jednoduchá montáž produktu, ktorú ľahko zvládnete aj svojpomocne.
Vlastnosti a výhody
Čierna umývadlová batéria Nyasa je štýlový a praktický výrobok do vašej kúpeľne. Futuristický a pútavý dizajn bude vyzerať skvele medzi vašimi štyrmi stenami. Výrobok dokonale zapadne do moderného usporiadania miestnosti. Okrem atraktívneho vzhľadu vám článok poskytne aj praktické riešenia. Konštrukcia využíva otočný prevzdušňovač, ktorý umožňuje nasmerovať prúd vody zvoleným smerom a zároveň zabraňuje striekaniu. K úspore vody vám pomôže aj čierna umývadlová batéria Nyasa. Sada obsahuje odtok s automatickou zátkou. Viac umývadlových batérií od nájdete v sieti predajní Castorama - vyberte si model, ktorý sa hodí do vašej kúpeľne!
- Matný povrch
- Futuristický štýl
- Jednoduchá inštalácia pomocou priloženého nástroja 4 v 1
- Úspora vody
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Batéria |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 10 rokov |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 184,3 mm |
| Prietok vody pri 3 baroch | 7,4 l/min |
| Priemer produktu | 35 mm |
| Šírka produktu | 45 mm |
| Výška produktu | 191,3 mm |
| Výška výtoku | 89 mm |
| Rozsah výtoku | 214,30 mm |
| séria | Nyasa |
| Typ batérie | S hornou pákou |
| Typ mixéra | Manuálny |
| Typ odtok/zástrčka | Klik-clack huba |
| Typ prevzdušňovača | Jednoduché odstraňovanie kalu (SLC) |
| Typ výtoku | Jednoprúdový |
| Počet otvorov pre batérie | 1 |
| Maximálny pracovný tlak | 5 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 0,1 baru |
| Vrátane odtoku | Vrátane odtoku |
| Zahrnuté | Náradie 4 v 1, odtok so zátkou click-clack |
| Hmotnosť produktu | 865 g |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 3663602299905 |

1850 + recenzí











