DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Hadica Fil-Nox Š1/2" x Š1/2" 20 cm
Hadica Fil-Nox Š1/2" x Š1/2" 20 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hadica Fil-Nox Š1/2" x Š1/2" 20 cm3-7 dní10,05 €8,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktická hadica dobre poslúži pri inštalácii vodovodného alebo vykurovacieho systému vo vašej domácnosti aj mimo nej. Vnútorná trubica prvku je vyrobená z netoxickej EPDM gumy, ktorá je odolná voči mechanickému poškodeniu. Vonkajší oplet hadice je vyrobený z ocele a je odolný voči korozívnym účinkom vlhkosti.
Vlastnosti a výhody
Praktická hadica sa vám môže hodiť pri inštalácii alebo oprave vodovodnej inštalácie vo vašej domácnosti. Vďaka nemu jednoducho namontujete armatúry, filtre a iné. Výrobok bol vyrobený s použitím netoxickej gumy, ktorá sa vyznačuje predovšetkým životnosťou a odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, čo predlžuje jej životnosť. Na výrobu vonkajšieho opletu náradia bola použitá oceľ, ktorá je odolná voči škodlivým vplyvom vlhkosti – nemusíte sa teda obávať jej korózie. Výrobok je dosť flexibilný, čo zabráni jeho ohýbaniu počas používania. Prvok má tiež gumové tesnenia, ktoré zabránia úniku vody prepravovanej cez hadicu.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313191338 |

1850 + recenzí








