DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Hadica Fil-Nox Š1/2" x Š3/8" 100 cm
Hadica Fil-Nox Š1/2" x Š3/8" 100 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hadica Fil-Nox Š1/2" x Š3/8" 100 cm3-7 dní14,12 €11,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pomocou praktickej hadice ľahko vytvoríte alebo opravíte vodovodnú inštaláciu vo vašej domácnosti. Tento prvok vám môže úspešne slúžiť dlhé roky, pretože jeho duša je vyrobená z gumy odolnej voči poškodeniu. Hadica pri kontakte s vodou nehrdzavie - jej oplet je vyrobený z odolnej ocele.
Vlastnosti a výhody
Praktickú hadicu je možné použiť na vytvorenie alebo opravu vodovodnej inštalácie vo vašej domácnosti. Produkt môžete použiť na inštaláciu hydrofóru, armatúr alebo vodomeru. Gumová duša výrobku je odolná a odolná voči mechanickému poškodeniu. Jeho vonkajší výplet je vyrobený z ocele, ktorá je odolná voči nepriaznivým vplyvom vody. Flexibilná hadica sa pri používaní neohýba, čo zvyšuje komfort používania. Prvok má integrované gumové tesnenia, ktoré zabezpečujú jeho tesnosť. Nemusíte sa preto obávať, že distribuovaná voda pri používaní hadice vytečie. Ponúkame aj iné hadice pre vodovodné inštalácie.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313191642 |

1850 + recenzí








