DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Hadica koleno C1/2" W1/2" 50 cm
Hadica koleno C1/2" W1/2" 50 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Hadica koleno C1/2" W1/2" 50 cm3-7 dní15,74 €12,80 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktická hadica na koleno vám umožní inštalovať prvky rôznych domácich inštalácií. Prvok vám bude slúžiť roky - je vyrobený z odolných, mechanicky pevných materiálov. Na správne pripevnenie produktu nepotrebujete zložité nástroje – túto prácu zvládne aj nováčik.
Vlastnosti a výhody
Pomocou praktickej hadice jednoducho nainštalujete rôzne domáce inštalácie. Prvok je možné použiť na distribúciu tekutín, pretože je tesný. Uzávery na jeho koncoch sú ukončené gumovými tesneniami, ktoré účinne chránia pred nežiaducim vytekaním pri používaní produktu. Výrobok má jednoduchú štruktúru - takže ho môže úspešne nainštalovať aj neskúsený kutil. Hadica bola vyrobená z materiálov, ktoré sa vyznačujú predovšetkým odolnosťou a dlhou životnosťou - gumy a ocele. Opletenie prvku je odolné aj voči korozívnym účinkom vody, čo umožňuje jeho použitie na miestach vystavených vlhkosti.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313195039 |

1850 + recenzí









