DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Impuls Ceramika Gres schod 33 x 33 cm béžová
Impuls Ceramika Gres schod 33 x 33 cm béžová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Impuls Ceramika Gres schod 33 x 33 cm béžová3-7 dní4,52 €3,68 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Behúň je kameninová dlažba používaná na konečnú úpravu povrchu betónových schodov. Môže byť použitý v interiéri aj exteriéri, pretože je odolný voči nízkym teplotám. Vyznačuje sa vysokou triedou oteru, čo znamená, že farba dlaždice časom nevybledne a schody vyzerajú dlho atraktívne.
Vlastnosti a výhody
Nášľapná vrstva sa používa na konečnú úpravu povrchu schodov vo vnútri aj mimo budovy, napríklad na balkóne alebo terase. Ide o typ keramickej dlažby s protišmykovými drážkami na okraji, čo zvyšuje bezpečnosť používania schodov. Preto sa odporúča pre schody umiestnené mimo budov, ktoré môžu byť pokryté dažďovou vodou. Nášľap je možné použiť aj na prahy terás a verandy. Výrobok sa vyznačuje nielen praktickými vlastnosťami, ale aj elegantným vzhľadom. Béžová farba sa hodí do každého tradičného interiéru. Nečistoty budú na povrchu dlaždíc v tejto farbe sotva viditeľné. Schodík je dostupný aj v iných odtieňoch, takže ho ľahko zladíte k štýlu zariadeného interiéru.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Dĺžka produktu | 330 mm |
| Hrúbka produktu | 7,8 mm |
| Farba | Béžová |
| Šírka produktu | 330 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Impulz |
| Hmotnosť produktu | 1,88 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Kód produktu | 5908305652922 |

1850 + recenzí








