DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Inteligentná domácnosť
- Inteligentné žiarovky
- Inteligentná LED žiarovka Philips G95 E27 2700/6500 K
Inteligentná LED žiarovka Philips G95 E27 2700/6500 K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Inteligentná LED žiarovka Philips G95 E27 2700/6500 K3-7 dní33,65 €27,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Inteligentnú LED žiarovku Philips G95 E27 možno použiť v spálni aj v obývačke. Svetlo môžete prispôsobiť činnosti, ktorú vykonávate. Môžete ich stmaviť alebo zmeniť ich farbu. Stačí použiť aplikáciu alebo hlasové ovládanie. Inteligentná žiarovka má retro štýl. Bude to nielen funkčný, ale aj estetický prvok aranžmánu.
Vlastnosti a výhody
Inteligentná LED žiarovka Philips G95 E27 2700/6500 K sa vyznačuje retro štýlom. Výrobok má tvar gule a vo vnútri uvidíte špirálové vlákno. Vystavte žiarovku v lampe s priehľadným tienidlom. Výrobok Philips môže vyžarovať studené alebo teplé svetlo. Farbu a intenzitu svetla si zvolíte sami. Poslúži vám na to aplikácia. Žiarovku môžete jednoducho ovládať aj hlasom. Priehľadný model vám poslúži v spálni, kde vám teplé svetlo pomôže relaxovať. Inteligentná LED žiarovka Philips G95 E27 je stmievateľná. Výrobok má dlhú životnosť a veľký počet cyklov zapnutia/vypnutia. Vďaka tomu vám model série PhilipsSmart bude slúžiť dlhé roky.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Žiarovka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Philips |
| Dĺžka produktu | 95 mm |
| označenie CE | Žiadne označenie CE |
| Súlad s RoHS | Nie je v súlade so smernicou RoHS |
| značka UKCA | Bez značky UKCA |
| séria | PhilipsSmart |
| Typ žiarovky | Globe |
| Spínacie cykly | 20 000 |
| Čas zahrievania | 0,5 s |
| Inteligentné funkcie | Inteligentné funkcie |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| lúmenov | 806lm |
| Maximálny výkon žiarovky | 7 W |
| Maximálna farebná teplota | 6500 tis |
| Minimálna teplota farby | 2700 tis |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 8719514372184 |

1850 + recenzí









