DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Izbové dvere Connemara 80, pravé, borovica bez uzlov
Izbové dvere Connemara 80, pravé, borovica bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Izbové dvere Connemara 80, pravé, borovica bez uzlov3-7 dní184,22 €149,78 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Connemara, pravé, borovica bez uzlov, dobre poslúžia v obývačke, jedálni a iných domácich miestnostiach. Krídlo dverí je vyrobené z masívneho a lepeného dreva a potiahnuté prírodnou dyhou - dyhou. Dvere majú hladký povrch a prírodný vzhľad. Produkt môžete maľovať alebo lakovať. Krídlo dverí môžete namontovať na pánty alebo ako posuvné dvere. K dispozícii je aj variant s pántami na ľavej strane.
Vlastnosti a výhody
Pravé izbové dvere Connemara 80, borovica bez uzlov, sa budú skvele vynímať v jedálni, obývačke, pracovni a iných miestnostiach. Je to vynikajúca voľba, ak vaša hala nemá okná. Vďaka mliečnym skleneným tabuliam slnečné svetlo prenikne do tmavej miestnosti a rozjasní ju. Zároveň zostane interiér miestnosti neviditeľný. Rám krídla dverí je vyrobený z okoreneného a lepeného borovicového dreva, výplne sú z HDF dosky. Izbové dvere Connemara, pravé, vyrobené z bezuzlovej borovice, sú potiahnuté dyhou. Vďaka tomu majú hladký povrch a prirodzený vzhľad. Produkt môžete maľovať alebo lakovať. Dverné krídlo môžete namontovať tradičným spôsobom na pánty, ktoré sú súčasťou balenia, alebo ako posuvné dvere. V ponuke máme aj ďalšie modely krídel zo série Connemara.
- Možnosť lakovania alebo lakovania
- Jemný povrch
- Prirodzený vzhľad
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Connemara |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 23,5 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908272431155 |

1850 + recenzí









