DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Izbové dvere Roma 80 pravé, dub sonoma
Izbové dvere Roma 80 pravé, dub sonoma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Izbové dvere Roma 80 pravé, dub sonoma3-7 dní89 €72,36 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Roma pravé dub sonoma sa vyznačujú solídnym spracovaním. Krídlo dverí je vyrobené z MDF dosky a jeho povrch je fóliovaný. Vďaka tomu si model zachová svoj estetický vzhľad po dlhú dobu. Model dobre izoluje hluk, takže je ideálny pre pracovné a oddychové miestnosti. Použite krídlo v klasicky zariadenej obývacej izbe alebo elegantnej kancelárii.
Vlastnosti a výhody
Pravé izbové dvere Roma 80, dub sonoma, sa vyznačujú nadčasovým dizajnom. Svetlý model má povrch podobný drevu a je obohatený o tri saténové presklenia. Dvere budú vyzerať dobre v elegantnom a klasickom interiéri. Model z kolekcie Roma je vyrobený z odolnej MDF dosky. Vďaka tomu je list odolný voči poškodeniu v dôsledku intenzívneho používania. Výrobok je potiahnutý fóliou, takže jeho povrch si zachová estetický vzhľad po celé roky. Pravé rímske izbové dvere dub sonoma dokonale izolujú hluk. Vďaka tomu budú dobre fungovať v miestnosti určenej na odpočinok. Do kancelárie sa bude hodiť aj model s dobrou akustickou izoláciou. Krídlo vám poskytne pohodlné pracovné podmienky. Pozrite si aj našu ponuku dverí bez skla.
- Jemný povrch
- Pevné spracovanie
- Modulárny dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 65 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sonoma |
| Farebná skupina | Béžová |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 23 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5900121335263 |

1850 + recenzí








