DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Kamenina Legante 60 x 60 cm sivá 1,44 m2
Kamenina Legante 60 x 60 cm sivá 1,44 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kamenina Legante 60 x 60 cm sivá 1,44 m23-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sivé dlaždice Legante sú dokonalým spôsobom, ako dokončiť podlahu v silne využívanej miestnosti. Trieda oteru PEI 4 dokazuje ich vynikajúcu odolnosť voči mechanickým faktorom. Dlaždice sú mrazuvzdorné, takže ich môžete použiť aj mimo budov. K dispozícii sú 4 vzory.
Vlastnosti a výhody
Ak si chcete zaistiť bezpečnosť v kúpeľni alebo predsieni, vyberte si kameninu Legante 60 x 60 cm sivá 1,44 m2. Jeho matný povrch znižuje riziko pošmyknutia na vlhkej podlahe. Je ideálny aj na vonkajšie použitie. Dlaždice sa vyznačujú výbornou oteruvzdornosťou – majú triedu PEI 4, vďaka čomu sú vhodné do intenzívne využívaných miestností. Sivá dlažba Legante so vzorom imitujúcim betón sa skvele hodí do strohých a minimalistických aranžmánov. V rámci jednej série Legante nájdete až 4 rôzne vzory nazývané „tváre“. Vďaka tomu z nich ľahko vytvoríte elegantný, rôznorodý povrch. Pozrite si aj iné prevedenia dostupné v našej ponuke.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 4 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Marka | Cerrol |
| Dĺžka produktu | 600 mm |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Pokrytie | 1,44 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Legante |
| Hmotnosť produktu | 27,4 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Pokyny na starostlivosť | Impregnácia nie je potrebná |
| Oblasť použitia | Vo vnútri aj vonku |
| Kód produktu | 5908262625021 |

1850 + recenzí








