DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Dlažby
- Kamenina skalnatá 60 x 60 cm béžová 0,72 m2
Kamenina skalnatá 60 x 60 cm béžová 0,72 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kamenina skalnatá 60 x 60 cm béžová 0,72 m23-7 dní56,97 €46,31 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Béžová kamenina Rocky je spôsob, ako esteticky a trvalo dokončiť priestor mimo budovy. Obklad je vyrobený z glazovanej kameniny a má hrúbku 20 mm. Vyznačuje sa zvýšenými parametrami tvrdosti a mrazuvzdornosťou. Vďaka tomu sa dlažba perfektne hodí nielen na terasy a balkóny, ale možno ňou zakryť aj príjazdovú cestu.
Vlastnosti a výhody
Gres Rocky 60 x 60 cm béžová 0,72 m2 je dlažba určená na vonkajšie použitie. Hrúbka 20 mm, dlaždica má zvýšené parametre tvrdosti. Je tiež mrazuvzdorná. Vďaka týmto vlastnostiam bude dlažba dobre fungovať na terase, balkóne a príjazdovej ceste. Okrem toho môžete dlaždice nainštalovať aj na terasový systém. Dlažba zo série Rocky je vyrobená z glazovanej kameniny a je rektifikovaná. Nevyžaduje impregnáciu. Skalnatá béžová kamenina vám umožní esteticky dokončiť vybraný priestor. Obklad je béžovej farby, má matný povrch a vyzerá ako betón. Vďaka tlmenej farebnosti je ľahké zladiť kameninu s okolím a vytvoriť tak opticky atraktívny priestor. Naša predajňa ponúka aj iné varianty vonkajších obkladov.
- Mrazuvzdorný
- Určené pre záhrady a terasy
- Zvýšené parametre tvrdosti
- Opravené
- Možnosť inštalácie na terasové systémy
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| Dĺžka produktu | 600 mm |
| Hrúbka produktu | 20 mm |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Béžová |
| Pokrytie | 0,72 m² |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Protišmyková (R) | R11 |
| Trieda oderu podľa P.E.I | 4. trieda |
| séria | Rocky |
| Hmotnosť produktu | 30,24 kg |
| Mrazuvzdornosť | Mrazuvzdorný |
| Odolnosť voči oderu | Odolný voči oderu |
| Kód produktu | 5907641443195 |

1850 + recenzí








