DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Posuvné systémy
- Kątownik Valcomp Mars anoda srebrna 2000 mm
Kątownik Valcomp Mars anoda srebrna 2000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kątownik Valcomp Mars anoda srebrna 2000 mm3-7 dní32 €26,02 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Valcomp uholník, strieborná anóda, je kvalitný doplnkový profil pre posuvné dvere. Môžete si ho jednoducho nainštalovať sami. Strieborný uholník dodá vášmu šatníku alebo šatni krásny vzhľad. Vďaka uhlovému držiaku elegantne zakryjete ostré hrany konštrukcie. Je určený pre posuvné dverové systémy v interiéri.
Vlastnosti a výhody
Valcomp Mars uholník, strieborná anóda 2000 mm, zo série Mars je doplnkový profil používaný v posuvných dverách. S ich pomocou môžete presne uzavrieť ostré konce vášho šatníka alebo šatníka a dať štruktúre elegantný povrch. Používa sa aj na zakrytie pohľadových hrán posuvných dverí, ktoré sú vyrobené z nábytkovej dosky. Ukončením posuvných dverí uholníkom v spodnej časti krídla dverí zabránite poškodeniu nábytkovej dosky. Uholník Valcomp je funkčný profil vyrobený z eloxovaného hliníka. Dokonale kombinuje prvky nábytku. Je to odolný a odolný produkt. Strieborná farba navyše ovplyvňuje estetiku uholníka a vyzerá obzvlášť pôsobivo v moderných interiéroch a pri svetlých farbách nábytkovej dosky.
- Kvalitný doplnkový profil pre posuvné dvere
- Jednoduchá montáž
- Profily dodávajú vývoju estetiku a funkčnosť
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vedenie posuvných dverí šatníka |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Valcomp |
| Dĺžka produktu | 2050 mm |
| Hrúbka produktu | 20 mm |
| Šírka produktu | 20 mm |
| séria | Mars |
| Zahrnuté | Hliníkový uholník |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | hliník |
| Shell | Eloxované |
| Kód produktu | 5905518215449 |

1850 + recenzí








