DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazény a záhradné vírivky
- Kea oceľový bazén 4,6 x 1,2 m
Kea oceľový bazén 4,6 x 1,2 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kea oceľový bazén 4,6 x 1,2 m3-7 dní1 786,99 €1 452,84 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový bazén Kea je celoročný produkt, ktorý možno použiť na pozemku aj v záhrade. Na jeho výrobu bol použitý silný materiál. Vďaka tomu sa naň vzťahuje štvorročná záruka. Basem je certifikovaný. Tento produkt bol testovaný nielen z hľadiska odolnosti. Je bezpečný aj pre deti. Celoročný bazén nevyžaduje na zimu skladanie ani vylievanie vody.
Vlastnosti a výhody
Oceľový bazén Kea 4,6 x 1,2 m je možné využiť v záhrade aj na pozemku. Vďaka tomuto produktu strávite v bazéne príjemné chvíle. Navyše je to celoročný produkt. Nemusíte z nej teda vylievať vodu a skladať ju na zimu. Na produkt série Kea získate štvorročnú záruku. Je to spôsobené tým, že rám je vyrobený z ocele. Oceľový bazén Kea je bezpečný pre deti. Je to tiež veľmi odolný certifikovaný výrobok. Tento bazén pozostáva z konštrukcie, kartuše, filtračnej sady, ako aj rebríka a potrebného príslušenstva na filtráciu vody. Výrobok je v grafitovej farbe, ktorá bude ladiť so záhradnou úpravou. Z ponuky predajne Castorama si môžete vybrať aj mnoho ďalších modelov bazénov. Vyberte si veľkosť a typ podľa svojich potrieb.
- Certifikovaný výrobok
- Testované na odolnosť a bezpečnosť detí
- Celoročné kúpalisko - bazén na zimu neskladáme, vodu nevylievame
- Záruka 4 roky na konštrukciu bazéna
- Bazén je celoročný, bazén na zimu neskladáme a vodu nevylievame
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Bazén s čerpadlom |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | GRE |
| Priemer (cm) | 460 cm |
| výška (cm) | 120 cm |
| Podrobnosti o záruke | 4 roky výstavby bazéna |
| séria | Kea |
| Kapacita (l) | 17 450 l |
| Zahrnuté | bazénová konštrukcia, vložka, sada filtrov, rebrík, spojky, potrubia, skimmer |
| Hmotnosť (kg) | 158 kg |
| Farba | Grafit |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Kód produktu | 8412081272498 |

1850 + recenzí











