DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazény a záhradné vírivky
- Kea oceľový bazén 5 x 3 m
Kea oceľový bazén 5 x 3 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kea oceľový bazén 5 x 3 m3-7 dní2 151,09 €1 748,86 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový bazén Kea je možné využiť na pozemku aj v záhrade. Jedná sa o celoročný produkt. Nevyžaduje skladanie a vypúšťanie vody na zimu. Bazén je certifikovaný. Vzťahuje sa naň aj štvorročná záruka. Výrobok bol testovaný na odolnosť a bezpečnosť pre deti. Spolu s ním dostanete sadu filtrov, rebrík a ďalšie príslušenstvo.
Vlastnosti a výhody
Oceľový bazén Kea 5 x 3 m je kompletný set. Obsahuje sadu filtrov, skimmer, rebrík a inštalačné príslušenstvo. Konštrukcia bazéna série Kea je vyrobená z ocele. Vďaka tomu sa naň vzťahuje štvorročná záruka. Vložka je ukončená v grafitovej farbe. Oceľový bazén Kea je certifikovaný produkt. Je testovaná na bezpečnosť detí, ako aj na pevnosť konštrukcie. Je to tiež celoročný produkt. To znamená, že ho nemusíte odosielať na konci sezóny. V zime z nej však nebudete musieť vylievať vodu. Používanie bazéna prinesie veľa radosti vám aj ostatným členom domácnosti. Bazény v iných veľkostiach a konštrukciách nájdete v predajniach Castorama.
- Certifikovaný výrobok
- Testované na odolnosť a bezpečnosť detí
- Celoročné kúpalisko - bazén na zimu neskladáme, vodu nevylievame
- Záruka 4 roky na konštrukciu bazéna
- Bazén je celoročný, bazén na zimu neskladáme a vodu nevylievame
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Bazén s čerpadlom |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | GRE |
| Dĺžka (cm) | 500 cm |
| Priemer (cm) | 300 cm |
| výška (cm) | 120 cm |
| Podrobnosti o záruke | 4 roky výstavby bazéna |
| séria | Kea |
| Kapacita (l) | 14 550 l |
| Zahrnuté | bazénová konštrukcia, vložka, sada filtrov, rebrík, spojky, potrubia, skimmer |
| Hmotnosť (kg) | 210 kg |
| Farba | Grafit |
| Tvar produktu | Oválny |
| Kód produktu | 8412081273082 |

1850 + recenzí











