DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Komíny a diely
- Komínové čiapky
- Komin-Flex univerzálna strieška 80-160 mm
Komin-Flex univerzálna strieška 80-160 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Komin-Flex univerzálna strieška 80-160 mm3-7 dní22,26 €18,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pomocou univerzálnej striešky dokončíte inštaláciu komína praktickým spôsobom. Výrobok je vyrobený z ocele, ktorá je odolná voči vysokým teplotám a podtlaku, vďaka čomu je ideálny pre všetky typy vykurovacích zariadení. V našej ponuke nájdete aj ďalšie príslušenstvo od tohto výrobcu
Vlastnosti a výhody
Univerzálna strecha je nevyhnutným prvkom pri vytváraní alebo modernizácii komínovej inštalácie. Vďaka vysokej odolnosti voči nepriaznivým účinkom teploty a tlaku je dokonale vhodný na inštaláciu do všetkých typov vykurovacích zariadení. Výrobok je vybavený plechom s nastaviteľným priemerom, takže si parametre jednoducho prispôsobíte svojej štruktúre. Oceľ použitá vo výrobnej fáze je odolná voči kyselinám, čo umožňuje neinvazívny kontakt s bežne používanými palivovými materiálmi, ako sú tuhé, plynné alebo olejové palivá. Okrem toho je prvok pokrytý vrstvou antikoróznych vlastností, ktorá poskytuje vynikajúcu ochranu pred nepriaznivými účinkami hrdze
- Odolný voči vlhkosti
- Nehrdzavejúca
- Nehorľavý
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Komin-Flex |
| Hrúbka listu materiálu | 0,5 mm |
| Maximálny priemer | 160 mm |
| Minimálny priemer | 80 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 450 °C |
| Odolnosť voči produktom na báze kyselín | Odolnosť voči produktom na báze kyselín |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907726528236 |

1850 + recenzí








