DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Záhradné zavlažovacie systémy
- Konečný odkvapkávač 0-6 l/h 10 ks.
Konečný odkvapkávač 0-6 l/h 10 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Konečný odkvapkávač 0-6 l/h 10 ks.3-7 dní8,01 €6,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Koncový dripper je prvok umožňujúci presné a priame zavlažovanie koreňov rastlín. Má reguláciu prietoku vody a dvojročnú záruku. Je jednou zo súčastí zavlažovacích systémov. Vyrobené z plastu, je odolné voči vplyvom nepriaznivých atmosférických a biologických faktorov.
Vlastnosti a výhody
Koncový dripper 0-6 l/h je prvkom závlahových systémov slúžiacich na presné a priame zalievanie koreňov rastlín vo vašej záhrade a na vašom pozemku. Vyznačuje sa reguláciou prietoku. Koncový dripper sa používa na zavlažovanie rastlín s rozvetveným koreňovým systémom. Kvalitný plast zaručuje odolnosť výrobku voči nepriaznivým vplyvom vonkajších faktorov a likviduje riasy, roztoče a plesne. Konečný odkvapkávač 0-6 l/h je potrebný na vytvorenie krásnej a udržiavanej záhrady. Koncový dripper je prispôsobený klimatickým podmienkam a potrebám rastlín. Možno ho inštalovať do prívodného potrubia 1/4", 4-6 mm. Kvapkovač má nastaviteľný prietok vody 0-6 l/h, takže sa prispôsobíte požiadavkám pôdy.
- Regulácia prietoku vody
- Presné a priame zalievanie koreňov rastlín
- 2 roky záruka
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Dripper |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 10 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Dĺžka produktu | 46 mm |
| Šírka produktu | 118 mm |
| Výška produktu | 25 mm |
| séria | Rainjet |
| Hmotnosť produktu | 70 g |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 8000625912094 |

1850 + recenzí








