DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Diely krbov
- Kovaný krbový rošt NORDflam Norsi
Kovaný krbový rošt NORDflam Norsi
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kovaný krbový rošt NORDflam Norsi3-7 dní127,05 €103,29 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rošt je prvok slúžiaci na vytváranie kozubových ohnísk. Zostane v perfektnom stave po dlhú dobu, pretože je vyrobený z ocele, materiálu, ktorý je odolný voči ohybu a praskaniu. Sada obsahuje aj popolník, takže si ho nemusíte kupovať sami. Súčasťou navrhovaného sortimentu sú aj ďalšie krbové doplnky.
Vlastnosti a výhody
Rošt sa používa pri vytváraní otvorených krbov - bude užitočný v mnohých domácnostiach. Vyznačuje sa dlhou životnosťou, pretože je vyrobený z ocele, materiálu odolného voči mechanickému poškodeniu – výrobok nebudete musieť často vymieňať. Je v čiernej farbe, vďaka čomu je prípadná nečistota neviditeľná. Celú vec môžete nainštalovať sami alebo s pomocou špecialistu, ak nemáte skúsenosti s takouto prácou. Rošt je vybavený nádobou na popol, takže si ho nemusíte kupovať sami. Súčasťou navrhovaného sortimentu je aj ďalšie krbové príslušenstvo, takže si ľahko vyberiete diely, ktoré zodpovedajú vašim požiadavkám.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Dĺžka produktu | 520 mm |
| Šírka produktu | 450 mm |
| Výška produktu | 250 mm |
| Zahrnuté | popolník |
| Farba | čierna |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5904341517638 |

1850 + recenzí








