DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradné náradie
- Lopaty a vidly
- Kovové hrable na lístie Fiskars QuikFit
Kovové hrable na lístie Fiskars QuikFit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kovové hrable na lístie Fiskars QuikFit3-7 dní35,69 €29,01 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hrable sú základným nástrojom, ktorý vám umožní zbierať lístie a mach z trávnika. Hrable majú silné, pružné zuby, ktoré sú odolné voči zlomeniu a prasknutiu počas prevádzky. Veľká pracovná časť umožňuje zbierať viac listov naraz. Sú kombinované s univerzálnou násadou zo série QuikFit, ktorá môže podporovať ďalšie pracovné nadstavce pre záhradnícke práce.
Vlastnosti a výhody
Použitie hrablí QuikFit je pohodlným riešením pri hrabaní trávnika. Umožňuje efektívne odstraňovanie machu a pokosenej trávy. Hlava je vyrobená z pevného kovu, ktorý zaisťuje trvanlivosť a odolnosť proti prasknutiu. Hrable majú pružné, pružné zuby a širokú hlavu, čo uľahčuje zoškrabanie väčšieho množstva lístia naraz. Výrobok patrí do série QuikFit - hrable je možné prispôsobiť na univerzálny hriadeľ, ktorý sadne mnohým hlavám. Výmena hrotu je jednoduchá a rýchla. Použitie takéhoto riešenia znamená úsporu miesta – jedna rukoväť umožňuje obsluhu mnohých nástrojov a umožňuje vykonávať mnoho záhradkárskych činností. V našej ponuke sú dostupné aj vymeniteľné prvky a teleskopická násada.
- Na odstraňovanie machu a pokosenej trávy z trávnika
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Hrable na lístie |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 590 mm |
| Šírka produktu | 430 mm |
| Počet zubov | 22 |
| Hmotnosť produktu | 350 g |
| Materiál | oceľ |
| Pokyny na skladovanie | Skladujte na suchom mieste |
| Kompatibilita | Séria Fiskars QuickFit |
| Kód produktu | 6411501352019 |

1850 + recenzí








