DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Krby
- Krbové vložky a kachle
- Krbová vložka NORDflam Etna Eco, liatinová, 13 kW
Krbová vložka NORDflam Etna Eco, liatinová, 13 kW
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Krbová vložka NORDflam Etna Eco, liatinová, 13 kW3-7 dní562 €456,91 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Inštaláciou odporúčanej krbovej vložky sa vám podarí efektívne vykurovať interiér vášho domova. Výrobok je vyrobený z mimoriadne odolnej liatiny, ktorá je nielen trvácna, ale aj vysoko odolná voči ohňu a mechanickému poškodeniu. Ak chcete získať koherentný celok, skombinujte vložku so zodpovedajúcim puzdrom.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte spôsob, ako efektívne vykurovať svoj letný domček, kde ste doteraz mrzli vždy, keď vonku klesla teplota? Použitím prezentovanej krbovej vložky úspešne vykúrite vybraný interiér a zároveň zabezpečíte útulnú atmosféru bez ohľadu na vonkajšie počasie. Ak chcete zvýrazniť aj dekoratívne hodnoty výrobku, skombinujte vložku s vhodným krbovým plášťom. Pretože je výrobok vyrobený z mimoriadne odolného materiálu, liatiny, je vysoko odolný voči poškodeniu a je odolný voči vysokým teplotám. Ponúkame aj široký sortiment iných modelov krbových vložiek, s rôznymi parametrami a vzhľadom. Skontroluj ich!
- Možnosť prívodu vzduchu - centrálny prívod vzduchu
- Vložte s ohňovzdorným sklom
- Regulácia odvodu spalín pomocou klapky
- Vložka má primárny a sekundárny prívod vzduchu
- Vložka je vyrobená z kvalitnej sivej liatiny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Päť |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Hĺbka (cm) | 36 cm |
| Maximálna dĺžka polena | 350 mm |
| Vykurovacia plocha | 130 m² |
| Veľkosť vyústenia dymovodu | 180 mm |
| šírka (cm) | 66 cm |
| výška (cm) | 62 cm |
| Hmotnosť (kg) | 82 kg |
| séria | Etna Eco |
| Typ regulátora teploty | Variabilné nastavenie teploty |
| Typ skla | Sklo-keramické |
| Typ bezpečnostného spínača | V prípade nedostatku kyslíka prepnite |
| BTU | 14 000 BTU |
| Nastaviteľné prvky | Regulácia výstupu výfukových plynov |
| Emisie prachu | 15 mg/Nm3 (13 % O2) |
| emisie CO | 0,15 % |
| Informácie pre používateľa | Spôsob nakladania: spredu |
| Farebná skupina | čierna |
| Kód produktu | 5904341519274 |

1850 + recenzí











