DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Dverové doplnky
- Montážne príslušenstvo
- Kryt pántu 14 mm biely 4 ks.
Kryt pántu 14 mm biely 4 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kryt pántu 14 mm biely 4 ks.3-7 dní5,96 €4,84 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biely kryt závesu je výrobok s veľmi jednoduchou štruktúrou. Jeho hlavným účelom je zakryť pánty v krídle. Vďaka nemu získate ucelené a estetické usporiadanie. Bude to fungovať skvele na mnohých miestach. Tento model je univerzálny vďaka svojmu bielemu prevedeniu. Preto sa hodí k mnohým modelom dverných krídel, nábytku a podláh
Vlastnosti a výhody
Ak zakryjete vyčnievajúce pánty vo dverách, získate ucelené a estetické usporiadanie. Na tento účel budete potrebovať produkt, ktorý sa dá jednoducho zostaviť. Kryt závesu 14 mm biely, 4 ks, znižuje viditeľnosť vyčnievajúcich montážnych prvkov. Tento produkt dobre poslúži v byte, kancelárii alebo servisných priestoroch. Perfektne sa hodí k svetlým krídlam, hlavne bielym. Tento univerzálny odtieň môžete zladiť k soklovým lištám, nábytku a farbe stien. Biely kryt pántu je vyrobený z hliníka. To sa premieta do trvanlivosti a odolnosti voči poškodeniu. Má dekoratívnu funkciu, preto má dokonalú povrchovú úpravu. Pozrite si naše ďalšie ponuky a dotvorte si byt podľa svojich predstáv
- Pevná kvalita
- Dekoratívne
- Diskrétne zakryje pánt
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kryt závesu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 4 |
| Typ balenia | Balenie |
| Hrúbka produktu | 14 mm |
| Šírka produktu | 14 mm |
| Výška produktu | 48 mm |
| Materiál | ABS plast, hliník, meď a plech |
| Vyžaduje sa montáž | Vyžaduje sa montáž |
| Kód produktu | 5908211494951 |

1850 + recenzí








