DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč so stojanom Cloe 20 cm terakota
Kvetináč so stojanom Cloe 20 cm terakota
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč so stojanom Cloe 20 cm terakota3-7 dní12,08 €9,82 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak vám záleží na atraktívnom prostredí pre vaše rastliny, budete potrebovať kvetináč Cloe s terakotovým základom. Jeho univerzálna farba sa bude hodiť do klasických aj moderných interiérov. Vyznačuje sa estetickou úpravou a špeciálnou štruktúrou, ktorá umožňuje rastline neustály prístup k vode. Starostlivosť a pestovanie tak bude ešte jednoduchšie ako doteraz.
Vlastnosti a výhody
Kvetináč Cloe s 20 cm terakotovým podstavcom je praktickým riešením pre váš domov. Môžete do nej umiestniť farebné dekoračné rastliny a umiestniť napríklad na parapet alebo komodu. Štýlové prostredie zdôrazní vzhľad zelených listov alebo farebných kvetov. Výrobok má univerzálny odtieň, ktorý sa hodí k mnohým aranžmánom. Navyše vyniká moderným dizajnom. Jemné dekorácie dodávajú jedinečné čaro. Kvetináč Cloe s terakotovým základom vám uľahčí aj starostlivosť o vaše okrasné rastliny. Špeciálna konštrukcia so zásobníkom vody zaručuje stály prístup k vode. Už sa nemusíte starať o polievanie, napríklad počas viacdňového výletu. Viac kvetináčov tohto typu v iných veľkostiach a farbách nájdete v našom sortimente.
- Moderný štýl, módne farby a dizajn
- Má vodnú nádrž
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 200 mm |
| Výška produktu | 150 mm |
| séria | Chloe |
| Kapacita (l) | 3,2 l |
| Drenážne otvory | Drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 0,2 kg |
| Farebná skupina | Oranžová |
| Farba | Terakota/vanilka |
| Kód produktu | 8003507940512 |

1850 + recenzí








