DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Laminátové dosky
- Laminátová doska 18 mm, zlatý remeselný dub, 5,42 m2
Laminátová doska 18 mm, zlatý remeselný dub, 5,42 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Laminátová doska 18 mm, zlatý remeselný dub, 5,42 m23-7 dní23,38 €19,01 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Laminovaná doska z zlatého remeselného dubu je produkt so širokým spektrom použitia. Môžete ho použiť na stavbu nábytku, renováciu jeho predných častí alebo ako obklad stien. Výrobok je vyrobený z kvalitnej drevotriesky, takže je trvácny a odolný voči oderu. Klasická povrchová úprava podobná drevu mu dodáva elegantný vzhľad. Varná doska sa ľahko udržuje v čistote.
Vlastnosti a výhody
Laminátová doska 18 mm, dub zlatý remeselný, 5,42 m2, je univerzálny výrobok. Môžete ho použiť pri stavbe nábytku, pri vytváraní čiel skriniek alebo ako obklad stien. Vzhľad produktu odkazuje na dubové drevo, ktoré mu dodáva elegantný, klasický vzhľad, ktorý sa dobre hodí v rôznych aranžmánoch. Laminovaná doska zlatý remeselný dub je vyrobená z masívnej drevotriesky. Ide o odolný a oderuvzdorný materiál, takže si môžete byť istí, že vám bude perfektne slúžiť dlhú dobu. Produkt môžete ľahko udržiavať v čistote. V našej ponuke nájdete laminované dosky rôznych druhov a farieb dreva. Vďaka tomu ich ľahko prispôsobíte usporiadaniu vašich izieb.
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Odolný voči oderu
- Odolný
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 2620 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 2070 mm |
| Hrúbka produktu | 18 mm |
| Typ balenia | ks |
| Pokrytie | 5,42 m² |
| Materiál | Drevotrieska |
| Hmotnosť (kg) | 62,5 kg |
| Kód produktu | 5907587424692 |

1850 + recenzí








