DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Nábytkové osvetlenie
- LED nočná lampa Bo 3 x AAA 4000 K strieborná
LED nočná lampa Bo 3 x AAA 4000 K strieborná
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
LED nočná lampa Bo 3 x AAA 4000 K strieborná3-7 dní8,01 €6,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Použitím nočnej lampy si zvýšite denný komfort pri zaspávaní. Prvok striebornej farby pôsobí celkom moderne. Ak chcete, aby týmto dojmom pôsobila celá miestnosť, skombinujte ju s ďalšími detailmi v rovnakom odtieni. Môžu to byť záclonové tyče, nábytkové prvky alebo dokonca rámy na fotografie.
Vlastnosti a výhody
Iste nám dáte za pravdu, že vstať z postele tesne pred zaspaním kvôli zhasnutiu svetla nie je práve najpríjemnejšie. Môžete sa tomu však vyhnúť pomocou nočnej lampy, ktorá je tu dostupná. Umiestnite výrobok na nočný stolík tak, aby ste ho mali vždy na dosah - vypnutie svetla pre vás teraz nebude ťažké. Výrobok je vyrobený z hliníka. Vďaka tomu je trvácny a odolný voči drobnému mechanickému poškodeniu – takže za krátky čas nestratí svoje vlastnosti. Strieborná farba má modernú asociáciu, preto je najlepšie ju kombinovať s dekorom v tomto štýle. V miestnosti sa tiež oplatí použiť viac strieborných detailov. Pri ich hľadaní si prezrite sortiment stavebného reťazca Castorama!
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Osvetlenie pod skrinkou |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Hĺbka produktu | 23,25 mm |
| Šírka produktu | 69 mm |
| Výška produktu | 69 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Typ prepínača | Tlačidlo |
| Vrátane batérií/nabíjacích batérií | Nie sú zahrnuté batérie |
| Pohybový senzor | Bez pohybového senzora |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Kód produktu | 3663602761990 |

1850 + recenzí









