DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Lepidlá na obkladačky
- Lepidlo Stegu Gipsolep 5 kg
Lepidlo Stegu Gipsolep 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Lepidlo Stegu Gipsolep 5 kg3-7 dní18,15 €14,76 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Lepidlo Gipsolep sa rýchlo viaže a zaisťuje stabilitu konštrukcie. Je určený na spájanie všetkých typov sadrových obkladov v uzavretých priestoroch, kde na stabilných povrchoch vytvára odolný spoj s vysokou pevnosťou spoja. Vyznačuje sa veľmi dobrou priľnavosťou, preto sa dá použiť na betónové, tehlové, silikátové a cementové bloky ako aj na cementové a sadrové omietky.
Vlastnosti a výhody
Lepidlo Gipsolep je univerzálny výrobok určený na spájanie všetkých typov omietkových obkladov v uzavretých priestoroch - vytvára na povrchoch odolný spoj s vysokou pevnosťou spoja. Pretože má veľmi dobrú priľnavosť, možno ho použiť na betón, tehly, silikátové a cementové bloky, ako aj na cementové a sadrové omietky. Pri nanášaní lepidla na hladké povrchy by mali byť matné a dôkladne očistené od prachu. Produkt rýchlo tuhne a zaisťuje stabilitu celej konštrukcie. Opraviť polohu obkladu na stene je možné do 2 minút od nalepenia. Na získanie správnej konzistencie lepidla nepotrebujete špecializované miešačky – lepidlo je možné namiešať ručne, stačí vám čisté vedro a špachtľa.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lepidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Stegu |
| Výška nádoby | 230 mm |
| Dĺžka nádoby | 230 mm |
| Šírka nádoby | 190 mm |
| Čas vytvrdzovania | 120 hod |
| Maximálna teplota aplikácie | 20 °C |
| Spôsob aplikácie | Stierka/stierka |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Mrazuvzdornosť | Žiadna mrazuvzdornosť |
| Odolnosť voči vode | Žiadna vodeodolnosť |
| Hmotnosť produktu | 5 kg |
| Kód produktu | 5907762305129 |

1850 + recenzí








