DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Škárovacie hmoty
- Mapei Ultracolor Plus 145 elastická škárovacia hmota, tehla, 5 kg
Mapei Ultracolor Plus 145 elastická škárovacia hmota, tehla, 5 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mapei Ultracolor Plus 145 elastická škárovacia hmota, tehla, 5 kg3-7 dní36,01 €29,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Škárovacia hmota Ultracolor Plus odpudzuje častice vody z povrchu škáry, vďaka čomu kvapky nepreniknú do jej štruktúry a škárovacia hmota zostane dlhšie čistá. Dá sa použiť na väčšinu stavebných materiálov - keramiku, umelý a syntetický kameň, sklo, betón. Je odolný voči oderu a rozdrveniu.
Vlastnosti a výhody
Škárovacia hmota Ultracolor Plus sa používa na škárovanie obkladov stien a podláh z kameňa, keramiky, cementových dlaždíc a sklenenej mozaiky. Vďaka svojim odolným vlastnostiam je možné ho použiť v interiéri aj exteriéri. Je odolný voči mrazu, vode a slnečnému žiareniu. Výborne sa hodí ako spoj v obkladoch kúpeľne – má nízku nasiakavosť, takže ho môžete použiť aj v iných vlhkých miestnostiach, napríklad v kuchyni. Obsahuje aktívne zložky, ktoré majú baktericídne a protiplesňové vlastnosti. Vďaka tomu sa na jeho povrchu nevyvíjajú mikroorganizmy. Flexibilná škárovacia hmota funguje nielen na typických stavebných podlahách, ale aj na náročných povrchoch, ako sú napríklad oblúkové plochy alebo podlahové kúrenie.
- Tepelná odolnosť: od -30°C do +80°C
Technické špecifikácie
| Hmotnosť (kg) | 5 kg |
|---|---|
| séria | Ultracolor Plus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Typ balenia | ks |
| Farba | Tehla |
| Výška nádoby | 360 mm |
| Šírka nádoby | 200 mm |
| Dĺžka nádoby | 120 mm |
| Kód produktu | 8022452104756 |

1850 + recenzí








