DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské drezy
- Príslušenstvo pre kuchynské drezy
- Mlynček na odpad Franke TE-75
Mlynček na odpad Franke TE-75
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mlynček na odpad Franke TE-753-7 dní280,95 €228,41 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mlynček na odpad Franke TE-75 je výrobok určený na použitie v kuchyni. Brúska je vybavená vysokootáčkovým motorom s permanentnými magnetmi. Má tiež odnímateľnú ochranu proti striekajúcej vode. Brúsny kotúč je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Brúska má zabudovanú poistku, ktorá chráni prístroj pred prehriatím.
Vlastnosti a výhody
Mlynček na odpad Franke TE-75 je praktický výrobok, ktorý nájde využitie v každej kuchyni. Vďaka nemu budete môcť pomlieť zvyšky jedla. Predídete tak upchatiu vášho umývadla. Brúska využíva vysokootáčkový motor s permanentnými magnetmi. Má tiež odnímateľný kryt proti striekaniu. Brúsny kotúč je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Vďaka tomu je veľmi odolný a efektívny. Mlynček na odpad Franke TE-75 má zabudovanú poistku, ktorá chráni prístroj pred prehriatím. Vďaka vylepšenému krytu je brúska tichšia. Produkt sa rýchlo obsluhuje a ľahko sa inštaluje. Zo sortimentu predajne Castorama si môžete vybrať aj mnoho ďalších typov mlynčekov.
- Vysokorýchlostný motor s permanentným magnetom
- Odnímateľná ochrana proti striekajúcej vode
- Brúsny kotúč vyrobený z nehrdzavejúcej ocele
- Zabudovaná poistka chráni prístroj pred prehriatím
- Vylepšené puzdro pre zvýšenú zvukovú izoláciu
- Integrovaný pneumatický spínač
- Technológia Bio Shield, brúsny systém Torque Master
- Hlučnosť: 40 - 45 dB
- Rýchly, trojskrutkový montážny systém
- Montážny otvor: 35 mm, hrúbka stolovej dosky - max. 35 mm
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Drvič odpadu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Franke |
| Vstupný priemer | 200 mm |
| séria | Turbo Elite |
| Výstupný výkon | 550 W |
| Napätie | 240 V |
| Maximálne napätie | 240 V |
| Minimálne napätie | 220V |
| Napájanie zo siete | Napájanie zo siete |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 7612985502092 |

1850 + recenzí









