DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Elektrické náradie
- Nabíjačky pre elektrické náradie
- Nabíjačka 18V batérií
Nabíjačka 18V batérií
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nabíjačka 18V batérií3-7 dní27 €21,95 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nabíjačka batérií |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Dĺžka kábla | 1,8 mm |
| Hĺbka produktu | 75 mm |
| Šírka produktu | 42 mm |
| Výška produktu | 65 mm |
| Typ nabíjačky | Štandardné |
| Doba nabíjania (rýchla nabíjačka) | 120 min |
| Zásuvky na batérie | 1 |
| Kompatibilná technológia batérie | Li-ion |
| Kompatibilné napätie batérie | Nabíja 18V batérie |
| Vstupné napätie | 240 V |
| Napájacie napätie | 18V |
| Nabíjací prúd | 1A |
| Hmotnosť produktu | 0,17 kg |
| Indikátor nabitia batérie | Nabíjanie, plne nabité |
| Vrátane zástrčky | Zahŕňa plugin |
| Farebná skupina | čierna |
| Spôsob nosenia | Žiadny kufor |
| Kód produktu | 5059340329819 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








