DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Záhradné zavlažovacie systémy
- Nástavec mikropostreku 10 ks.
Nástavec mikropostreku 10 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nástavec mikropostreku 10 ks.3-7 dní10,05 €8,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nástavec mikropostrekovača umožňuje zdvihnúť mikropostrek do výšky až 30 cm. Vďaka tomu sa rastliny lepšie polievajú a prístroj má väčší dosah. Montáž dielov je veľmi jednoduchá, takže to zvládnete aj sami. Predajne Castorama ponúkajú veľa príslušenstva pre postrekovače a zavlažovacie systémy
Vlastnosti a výhody
Nadstavec pre mikropostrekovače je prvok, ktorý sa používa v záhradníctve. Môžete ho priskrutkovať priamo na potrubie. Vďaka tomu sa mikropostrekovače zdvihnú do výšky až 30 cm. Prvok sa ľahko inštaluje. Všetky práce si určite urobíte sami bez potreby použitia špecializovaných a drahých nástrojov. Výrobok je vodeodolný. Ak nástavec mikropostrekovača série Rainjet nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť v dvojročnej záručnej lehote. Predajne Castorama ponúkajú široký výber postrekovačov, príslušenstva k postrekovačom a zavlažovacích systémov. Skontrolujte, ktoré prvky budú vo vašej záhrade najužitočnejšie. Postarajte sa o svoje rastliny komplexne a užívajte si ich dokonalý a zdravý vzhľad
- Jednoduchá montáž
- Vodeodolný
- 2 roky záruka
- Priskrutkované priamo na hlavnú rúrku 1/2" (13-16 mm); zdvíhajú mikropostrekovače do výšky 30 cm
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vsuvka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 10 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Claber |
| Priemer produktu | 8 mm |
| Dimenzia A (imperiálne jednotky) | ½" |
| Výška produktu | 318 mm |
| séria | Rainjet |
| Typ pripojenia | Lisovaný push-fit |
| Hmotnosť produktu | 90 g |
| Farebná skupina | čierna |
| Tvar produktu | Tvar T |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 8000625912605 |

1850 + recenzí









