DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľná základňa zárubne 100-140 mm, ľavá, sivý dub
Nastaviteľná základňa zárubne 100-140 mm, ľavá, sivý dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľná základňa zárubne 100-140 mm, ľavá, sivý dub3-7 dní112,40 €91,38 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zárubňa svojim vzhľadom a funkčnosťou uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Tento výrobok je určený na zavesenie dverí do vstupných otvorov, takže vám umožní oddeliť miestnosti od seba. Vyznačuje sa elegantnou farbou sivého dubu, ktorá sa dokonale hodí do klasických interiérov.
Vlastnosti a výhody
Zárubňu je možné použiť pri vlastnom dokončovaní bytu. Tento prvok je zodpovedný za správnu inštaláciu dverí vo vstupnom otvore, a preto je potrebný v každej budove. Aby ste si uľahčili nasadenie dverného krídla ku vchodovému otvoru, zárubňa je polohovateľná - budete si ju teda môcť prispôsobiť svojim potrebám. Výrobok sa vyznačuje mimoriadne elegantnou farbou dub sivý, vďaka čomu vyzerá perfektne v klasických obývacích izbách a spálňach - táto farba je dokonalou imitáciou dreva, takže bude ladiť s okolitým dekorom. Ponúkaný prvok je základ zárubne, určený na vertikálnu montáž - teda budete potrebovať aj horný nosník, ktorý tiež nájdete v našej ponuke.
- Vyrobené z odolného MDF
- Široký výber farieb a veľkostí
- Možnosť prispôsobenia hrúbke steny
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 212 cm |
| šírka (cm) | 21 cm |
| výška (cm) | 9,5 cm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 100 - 140 mm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 13 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kód produktu | 5907539312671 |

1850 + recenzí








