DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľná základňa zárubne 220-240 mm, ľavá, strieborný dub
Nastaviteľná základňa zárubne 220-240 mm, ľavá, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľná základňa zárubne 220-240 mm, ľavá, strieborný dub3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľná základňa zárubne ľavý strieborný dub je prvkom dverového stolárstva, ktorý sa vyznačuje trvanlivosťou a odolnosťou proti poškodeniu. Základňa vyrobená z MDF a povrchovej fólie vám umožní vytvoriť odolný a vizuálne atraktívny rám pre otvor dverí. Montáž prvku je jednoduchá. Nastaviteľnosť uľahčuje presné pripevnenie základne k stene.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľná základňa zárubne 220-240 mm, ľavá, dub strieborný, je súčasťou zárubne. Prvok slúži na orámovanie dverného otvoru. Základňa rámu má tri pánty. Prezentovaný variant je vyrobený z MDF a povrchovej fólie. Vďaka tomu je trvácny a odolný voči poškodeniu. Použitie podstavca umožňuje montáž dverného krídla. Montáž modelu na stenu je jednoduchá. Možnosť nastavenia uľahčuje inštaláciu. Ozdobným prvkom interiéru je aj nastaviteľná základňa zárubne ľavý strieborný dub. V kombinácii s ďalšími prvkami dverového stolárstva zvyšuje estetiku celej miestnosti. Strieborná dubová dyha dodáva podnoži vkusný a moderný vzhľad. Naša predajňa ponúka aj iné modely a farby základov zárubní.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Základňa pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 212 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| šírka (cm) | 13,8 cm |
| Šírka rámu | 252 mm |
| výška (cm) | 15,5 cm |
| Výška rámu | 2098 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 220 - 240 mm |
| Počet pántov | 3 |
| Hmotnosť (kg) | 19,6 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5907539361686 |

1850 + recenzí








