DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 60 dub šedý
Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 60 dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 60 dub šedý3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľný nosník zárubne z dubového dreva je funkčným dokončovacím prvkom. Na jeho výrobu boli použité kvalitné materiály, ktoré zaručujú dlhodobú životnosť. Prezentovaná časť rámu sa ľahko montuje a má možnosť zmeny šírky. Prezrite si aj ďalšie možnosti pre sivé dubové trámy, ktoré nájdete v našej rozsiahlej ponuke.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 60 dub sivý je základným prvkom, ktorý orámuje dverný otvor. Tento variant je užitočný najmä vtedy, ak má šírka steny neštandardné rozmery. Veľkosť lúča môžete nastaviť v rozmedzí štyroch centimetrov. Vďaka tomu sa vyhnete drahým prácam, ktoré by si vyžadovali zásah do konštrukcie steny. Nastaviteľný nosník zárubne dub šedý je vyrobený z kvalitných materiálov - MDF a povrchovej fólie. Táto kombinácia zaručuje trvanlivosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Dodatočná dyha na celom povrchu spevňuje štruktúru a dodáva jej jedinečný dizajn. Atraktívny farebný lúč je dostupný v rôznych veľkostiach. Vďaka tomu si ich môžete vybrať k akémukoľvek typu dverového výklenku.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| Maximálna šírka dverí | 600 mm |
| šírka (cm) | 13,5 cm |
| Šírka rámu | 272 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 742 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 240 - 280 mm |
| Hmotnosť (kg) | 3,5 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevovláknitá doska strednej hustoty (MDF) pokrytá fóliou |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443086801 |

1850 + recenzí








