DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Nastaviteľné zárubne
- Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 90 dub šedý
Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 90 dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný nosník zárubne 240-280 mm 90 dub šedý3-7 dní49,91 €40,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľný nosník zárubne z dubového dreva sa vyznačuje odolnosťou a atraktívnym dizajnom. Ľahko sa inštaluje a je vybavený funkciou nastavenia. Výrobok je neoddeliteľnou súčasťou zárubne a drží krídlo dverí v správnej polohe. Náš sortiment zahŕňa všetky potrebné trámy, ktoré vám pomôžu vytvoriť pevnú zárubňu.
Vlastnosti a výhody
Pri dokončovacích prácach vo vnútri budovy je potrebný nastaviteľný nosník zárubne 220-240 mm 90 dub sivý. V kombinácii s ďalšími bočnými nosníkmi vytvára pevnú zárubňu. Celá konštrukcia drží dvere v správnej polohe a umožňuje ich bezpečné používanie. Prezentovaný dubový nastaviteľný nosník zárubne je vyrobený z MDF dosky. Materiál je odolný voči mechanickému poškodeniu, takže vám bude slúžiť dlhú dobu. Nastaviteľný nosník zárubne z dubu sivej farby vyniká aj estetickou dyhou, ktorá dodatočne chráni podklad a dodáva mu zaujímavý vzhľad. Prezrite si našu ponuku a vyberte si všetky potrebné trámy, z ktorých vyrobíte zárubne v každom dvernom otvore. Produkty sa líšia farbou a rozmermi.
- Trvanlivý a odolný voči poškodeniu
- Umožňuje estetické orámovanie dverného otvoru
- Atraktívna farba dyhy
- Nastavenie uľahčuje pripevnenie na stenu
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 106 cm |
| Hrúbka rámu | 69 mm |
| Hrúbka produktu | 69 mm |
| šírka (cm) | 13,5 cm |
| Šírka rámu | 272 mm |
| výška (cm) | 10,5 cm |
| Výška rámu | 1042 mm |
| Nastaviteľné prvky | Rozsah nastavenia: 240 - 280 mm |
| Hmotnosť (kg) | 4,9 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 90 |
| Nastaviteľné | Nastaviteľné |
| Kód produktu | 5908443086832 |

1850 + recenzí








