DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Zárubne
- Nosník rámu 80 dub šedý
Nosník rámu 80 dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nosník rámu 80 dub šedý3-7 dní39,50 €32,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zárubňa umožňuje svojpomocne dokončiť vstupný otvor a zavesiť do neho dvere. Preto perfektne funguje v každej komerčnej budove. Tu prezentovaný nosník je vyrobený z MDF dosky a povrchovej fólie, vďaka čomu je chránený proti poškodeniu. Vyznačuje sa tiež vysokou pevnosťou a tvrdosťou, čím zabezpečuje stabilitu konštrukcie.
Vlastnosti a výhody
Zárubňa je mimoriadne dôležitým prvkom vybavenia každej domácnosti. S ním vytvoríte konštrukciu, na ktorú dvierka zavesíte a zabezpečíte ich správny chod. Atraktivitu celého okolia navyše zvýšite prekrytím vstupného otvoru elegantným materiálom. Tu ponúkaný nosník je vrchná časť zárubne a je vyrobený z MDF dosky - je teda tvrdý, trvácny a odolný voči poškodeniu, čo sa premieta do dlhoročného fungovania zárubne. Poteší aj jej estetická farba - sivý dub - dokonale imitujúca prirodzenú farbu dreva. V našej ponuke nájdete aj iné zárubne tejto značky, takže si vyberiete model vo veľkosti a odtieni, ktorý vám vyhovuje.
- Trvalé
- Zakryte ochrannou fóliou
- V rôznych veľkostiach a farbách
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nosník pre rám dverí |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Windoor |
| Hĺbka (cm) | 90 cm |
| Hrúbka produktu | 90 mm |
| šírka (cm) | 9 cm |
| výška (cm) | 4,5 cm |
| Hmotnosť (kg) | 2,1 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Dub sivý |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Kompatibilita | Veľkosť dverí: 80 |
| Kód produktu | 5907539296926 |

1850 + recenzí








