DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradné náradie
- Záhradné nožnice a sekery
- Nožnicový prerezávač Fiskars P92
Nožnicový prerezávač Fiskars P92
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nožnicový prerezávač Fiskars P923-7 dní37,72 €30,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nožnicový prerezávač je nevyhnutným produktom v každej domácnosti, pretože umožňuje efektívnu starostlivosť o rastliny. S ním môžete rýchlo a efektívne ostrihať konáre a výhonky rastlín, vďaka čomu budú rásť bujnejšie a budú mať elegantný tvar. Produkt sa pohodlne používa, pretože má praktické rukoväte, ktoré dobre padnú do ruky.
Vlastnosti a výhody
Nožnicový prerezávač je produkt, ktorý bude mimoriadne užitočný počas väčšiny záhradkárskej sezóny. Vďaka nemu budete môcť jednoducho ostrihať konáre a výhonky rastlín na vašom pozemku tak, aby mali elegantný tvar. Vďaka tomu budú stromy a kríky lepšie rásť a určite sa stanú atraktívnou ozdobou nehnuteľnosti. Nožnice sa vyznačujú dobre nabrúsenými nožnicami, ktoré precízne strihajú aj tvrdé konáre. Preto nedochádza k poškodeniu výhonkov rastlín, čo by mohlo viesť k ich odumretiu. Okrem toho je používanie nástroja mimoriadne jednoduché, pretože jeho rukoväť má praktický tvar, ktorý dobre padne do ruky. Prerezávač teda budete môcť pohodlne obsluhovať aj na miestach s obmedzenou voľnosťou pohybu.
- Ideálny nástroj na rezanie čerstvých výhonkov a konárov, keď je potrebný ďalší rezný výkon
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nožnice na konáre |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 200 mm |
| Maximálny priemer rezu | 20 mm |
| Blokovací mechanizmus | Otočná rukoväť |
| Odolnosť proti korózii | Odolný voči korózii |
| Hmotnosť produktu | 0,19 kg |
| Materiál rukoväte | FibreComp™ |
| Materiál | Chróm-vanádová-molybdénová oceľ |
| Kód produktu | 6411501965202 |

1850 + recenzí











