DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazény a záhradné vírivky
- Oceľový bazén Dreampool Fidji 3,75 x 7,3 m
Oceľový bazén Dreampool Fidji 3,75 x 7,3 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový bazén Dreampool Fidji 3,75 x 7,3 m3-7 dní2 429,39 €1 975,12 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový bazén Fidji je funkčný produkt, ktorý na zimnú sezónu nemusíte rozoberať. Jeho rozmery sú 730 x 375 x 120 cm. Sada produktov obsahuje okrem iného konštrukciu bazéna, rebríky, pieskovú filtráciu a ďalšie potrebné prvky pre montáž. Produkt zlepšuje estetiku vašej domácej záhrady. Je vyrobený z odolných a stabilných materiálov, ktoré sú odolné voči poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
Chceli by ste mať na záhrade veľký bazén, ktorý nebudete musieť po letnej sezóne rozoberať? Určite investujte do oceľového bazéna Fidji 3,75 x 7,3 m. Set obsahuje bazénovú konštrukciu, rebrík, pieskovú filtráciu, všetky potrubia a prípojky. Je to jediný výrobok v Európe, ktorý má 4-ročnú záruku na konštrukciu a certifikáciu AFNOR. Oceľový bazén Fidji má rozmery 730 x 375 x 120 cm. Je vyhotovená v elegantnej bielej farbe, čo jej umožňuje ladiť so záhradnou úpravou. Produkt série Dreampool sa vyznačuje vysokou kvalitou spracovania a mimoriadnou stabilitou, vďaka čomu je odolný voči akémukoľvek poškodeniu. Predajňa Castorama ponúka aj ďalšie celoročné bazény.
- Po celý rok
- Oceľ
- 4 roky záruka
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Bazén s čerpadlom |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | GRE |
| Dĺžka (cm) | 730 cm |
| Priemer (cm) | 375 cm |
| výška (cm) | 120 cm |
| Podrobnosti o záruke | 4 roky stavba, 2 roky príslušenstvo |
| séria | Dreampool |
| Kapacita (l) | 25323L |
| Zahrnuté | konštrukcia bazéna, bazénová fólia, bezpečnostný rebrík, skimmer, vratná tryska, potrubia a armatúry, piesková filtrácia, piesok |
| Hmotnosť (kg) | 275 kg |
| Farba | biely |
| Tvar produktu | Oválny |
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) a oceľ |
| Kód produktu | 8412081211398 |

1850 + recenzí











