DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazény a záhradné vírivky
- Oceľový bazén Dreampool Pacific 3,5 x 1,2 m
Oceľový bazén Dreampool Pacific 3,5 x 1,2 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový bazén Dreampool Pacific 3,5 x 1,2 m3-7 dní1 684,91 €1 369,85 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový bazén Dreampool Pacific je produkt, ktorý vám úspešne pomôže zariadiť vašu záhradu na letnú sezónu. Jeho rozmery sú 350 x 120 cm. Montážna sada obsahuje všetky potrebné prvky na uľahčenie používania výrobku. Bazén je vyrobený z ocele, ktorá je odolná voči poškodeniu a meniacim sa poveternostným podmienkam. Vďaka tomu je možné bazén využívať dlhé roky.
Vlastnosti a výhody
Neviete sa dočkať, ako si zariadite záhradku na leto? Môže byť potrebný oceľový bazén Dreampool Pacific 3,5 x 1,2 m. Produkt vyrobil najväčší výrobca v Európe. Sada obsahuje okrem iného rebrík a všetky potrubia a spoje potrebné na jeho montáž. Rozmery produktu sú 350 x 120 cm. Oceľový bazén Dreampool Pacific má na konštrukciu štvorročnú záruku. Je vyrobený z ocele, ktorá je odolná voči akémukoľvek poškodeniu a zmene počasia. Produkt série Dreampool sa vyznačuje vysokou odolnosťou a pevnosťou. Vyzerá skvele v každej záhrade a zachováva si svoju estetiku. Predajňa Castorama ponúka aj ďalšie celoročné bazény.
- Po celý rok
- Oceľ
- 4 roky záruka
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Bazén s čerpadlom |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | GRE |
| Priemer (cm) | 350 cm |
| výška (cm) | 120 cm |
| Podrobnosti o záruke | 4 roky stavba, 2 roky príslušenstvo |
| séria | Dreampool |
| Kapacita (l) | 10102L |
| Zahrnuté | konštrukcia bazéna, bazénová fólia, bezpečnostný rebrík, skimmer, vratná tryska, potrubia a armatúry, piesková filtrácia, piesok |
| Hmotnosť (kg) | 137 kg |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) a oceľ |
| Kód produktu | 8412081225722 |

1850 + recenzí











