DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazény a záhradné vírivky
- Oceľový bazén Dreampool Pacific 4,6 x 1,2 m
Oceľový bazén Dreampool Pacific 4,6 x 1,2 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový bazén Dreampool Pacific 4,6 x 1,2 m3-7 dní1 786,99 €1 452,84 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový bazén Dreampool Pacific je skvelý nápad, ako si upraviť záhradu a stráviť príjemné chvíle počas slnečných letných dní. Rozmery produktu sú 460 x 120 cm. Je vyrobený z ocele, ktorá zaručuje odolnosť a pevnosť. Bazén je odolný voči meniacemu sa počasiu, takže ho môžete mať na záhrade po celý rok. Používanie je úplne bezpečné.
Vlastnosti a výhody
Už pripravujete svoju záhradu na letnú sezónu a radi by ste si do nej nainštalovali niečo, čo vám dá veľa nezabudnuteľných spomienok? Určite si vyberte oceľový bazén Dreampool Pacific 4,6 x 1,2 m. Je vyrobený z ocele najvyššej kvality, vďaka čomu je výrobok mimoriadne odolný a odolný voči všetkým poveternostným podmienkam. Nemusíte ho teda rozoberať, keď sa blíži zimné obdobie. Oceľový bazén Dreampool Pacific obsahuje všetky potrebné prvky na jeho používanie. Rozmery produktu sú 460 x 120 cm. Jeho oválny tvar nezaberie veľa miesta, čo umožňuje jeho inštaláciu aj v menšej záhrade. Na produkt série Dreampool sa vzťahuje štvorročná záruka. Je určený aj pre malé deti. Predajňa Castorama ponúka aj ďalšie celoročné bazény.
- Po celý rok
- Oceľ
- 4 roky záruka
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Bazén s čerpadlom |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | GRE |
| Priemer (cm) | 460 cm |
| výška (cm) | 120 cm |
| Podrobnosti o záruke | 4 roky stavba, 2 roky príslušenstvo |
| séria | Dreampool |
| Kapacita (l) | 17 450 l |
| Zahrnuté | konštrukcia bazéna, bazénová fólia, bezpečnostný rebrík, skimmer, vratná tryska, potrubia a armatúry, piesková filtrácia, piesok |
| Hmotnosť (kg) | 163 kg |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) a oceľ |
| Kód produktu | 8412081225111 |

1850 + recenzí











