DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazény a záhradné vírivky
- Oceľový bazén Fidji 5 x 3 m
Oceľový bazén Fidji 5 x 3 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový bazén Fidji 5 x 3 m3-7 dní1 786,99 €1 452,84 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový bazén Fidji je celoročný produkt. Na zimu z neho nemusíte vylievať vodu ani ho skladať. Na tento výrobok sa vzťahuje štvorročná záruka a je certifikovaný. Bazén je testovaný na bezpečnosť a odolnosť detí. Tento celoročný produkt je možné použiť v záhrade alebo na pozemku. Spolu s ním dostanete sadu filtrov, skimmer, rebrík a ďalšie príslušenstvo.
Vlastnosti a výhody
Oceľový bazén Fidji 5 x 3 m je možné využiť v záhrade aj na pozemku. Jedná sa o celoročný produkt. To znamená, že ho nemusíte odosielať po skončení sezóny. V zime tiež nevyžaduje vylievanie vody. Na bazén série Fidji sa vzťahuje štvorročná záruka. Je to spôsobené oceľovou konštrukciou. Oceľový bazén Fidji je certifikovaný. Tiež bol testovaný na odolnosť a bezpečnosť pre deti pri používaní bazéna. K tomuto produktu dostanete aj skimmer, rebrík, súpravu filtrov a montážne príslušenstvo. Bazénová vložka je vyhotovená v bielej farbe. Veľká kapacita poskytne množstvo zábavy pre dospelých aj deti. Ďalšie modely bazénov a ich rôzne kapacity sú dostupné v predajniach Castorama.
- Certifikovaný výrobok
- Testované na odolnosť a bezpečnosť detí
- Celoročný rámový bazén - bazén na zimu neskladáme a vodu nevylievame
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Bazén s čerpadlom |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | GRE |
| Dĺžka (cm) | 527 cm |
| šírka (cm) | 327 cm |
| výška (cm) | 120 cm |
| Podrobnosti o záruke | 4 roky na výstavbu bazéna |
| séria | Fidji |
| Kapacita (l) | 14 550 l |
| Zahrnuté | Bazénová konštrukcia, vložka, sada filtrov, rebrík, spojky, potrubia, skimmer |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Tvar produktu | Oválny |
| Materiál rámu | oceľ |
| Kód produktu | 8412081231037 |

1850 + recenzí











