DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 300 x 1000 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 300 x 1000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 300 x 1000 mm3-7 dní189,10 €153,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Plánujete rekonštrukciu bytu alebo celého domu? Vyberte si vykurovací systém, ktorý vám poskytne pokoj, teplo a bezpečie. Oceľový radiátor Purmo C22 je optimálnym riešením do každej miestnosti. Môžete ho nainštalovať do obývačky, spálne aj detskej izby. Chcete nainštalovať radiátor v inej veľkosti? Žiadny problém, pozrite si celý sortiment radiátorov.
Vlastnosti a výhody
Ak chcete sebe a všetkým členom domácnosti poskytnúť úplný komfort počas jesene a zimy, vyberte si oceľový radiátor Purmo C22 300 x 1000 mm. Ide o univerzálne, funkčné a zároveň estetické riešenie. Oceľová konštrukcia zaručuje rovnomerné rozloženie tepla. Oceľový radiátor Purmo C22 sa navyše vyznačuje účinnosťou počas prevádzky. Biely radiátor je dobrým riešením aj vďaka svojmu odtieňu a estetickému prevedeniu. Vďaka kvalitným materiálom a subtílnemu vzhľadu sa bude hodiť do každej miestnosti. Bez ohľadu na farbu stien to nepokazí celé usporiadanie. Dlhoročná životnosť je daná kvalitnými materiálmi. Potrebujete radiátor v inej veľkosti? Pozrite si ďalšie produkty v ponuke.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 961 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1000 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 961 W |
| Hmotnosť produktu | 16,03 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814702791 |

1850 + recenzí








