DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 300 x 1400 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 300 x 1400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 300 x 1400 mm3-7 dní250,08 €203,32 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Staviate svoj dom od nuly? Alebo možno modernizujete svoje existujúce vykurovacie zariadenie? Vyberte si univerzálny oceľový radiátor Purmo C22, ktorý je možné inštalovať do obývačky, spálne alebo hosťovských izieb. Vďaka nemu získate optimálnu teplotu v každej miestnosti vášho domu. Vyberte si vysokú kvalitu a bezpečnosť.
Vlastnosti a výhody
Ak chcete nainštalovať vykurovací systém, vyberte zariadenia, ktoré budú funkčné po mnoho rokov. Vyberte si oceľový radiátor Purmo C22 300 x 1400 mm, vďaka ktorému vnesiete teplo do každej miestnosti. Vysoká kvalita spracovania a oceľová konštrukcia sú perfektnou kombináciou. Radiátor je odolný voči korózii a veľmi dobre vedie teplo. Zariadenie zaisťuje efektívnu prevádzku, ktorá sa premieta do pohodlia vás a všetkých členov domácnosti. Vhodná teplota, ktorú poskytuje oceľový radiátor Purmo C22, je zárukou príjemne stráveného času doma na jeseň a v zime. Biely radiátor Purmo je univerzálny. Bude sa hodiť do každého štýlu interiéru. Potrebujete inú veľkosť? Žiaden problém. Pozrite si ďalšie produkty v ponuke.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1345 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1400 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1345 W |
| Hmotnosť produktu | 22,82 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814702838 |

1850 + recenzí








