DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 2300 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 2300 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 2300 mm3-7 dní384,79 €312,84 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo je dokonalým doplnkom spoľahlivej vykurovacej inštalácie. Vďaka tomu, že je vyrobený z odolnej nízkouhlíkovej ocele, je vysoko odolný voči nárazom a tlakovým špičkám. Má profilované výhrevné platne a konvekčné prvky, ktoré zabezpečujú správnu teplotu. Vzťahuje sa naň 10-ročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Teplota vzduchu je jedným z faktorov, ktorý určuje vaše pohodlie. Oceľový radiátor Purmo C22 450 x 2300 mm je odporúčaným prvkom vykurovacieho systému. Vďaka svojej konštrukcii z hlbokoťažného oceľového plechu má dlhú životnosť. Po uplynutí tejto doby ho môžete recyklovať, čím prejavíte záujem o životné prostredie. Oceľový radiátor Purmo je možné jednoducho namontovať na stenu pomocou držiakov, ktoré sú súčasťou súpravy. Sada obsahuje aj zodpovedajúce zátky a odvzdušňovač. Prvok, na ktorý sa vzťahuje 10-ročná záruka, bol vyrobený v Poľsku. V našom sortimente nájdete aj radiátory Purmo s rôznym výkonom a rozmermi, takže si model jednoducho prispôsobíte svojim potrebám.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 3098 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 2300 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 3098 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 55,86 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814703040 |

1850 + recenzí








