DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 600 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 600 mm3-7 dní137,85 €112,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo C22 je riešením určeným do malých interiérov. Môžete ho nainštalovať vďaka prvkom dostupným v súprave v obytných aj úžitkových miestnostiach. Je k dispozícii v bielej farbe, ktorá sa hodí k väčšine interiérových dizajnov. Bol vyrobený v Poľsku z nízkouhlíkovej ocele.
Vlastnosti a výhody
Správne vykurovanie miestností je dôležité nielen z hľadiska tepelnej pohody ich užívateľov, ale aj preto, že umožňuje udržiavať budovu v dobrom stave. Oceľový radiátor Purmo C22 500 x 600 mm je riešením určeným do malých miestností. Vďaka svojej bielej farbe sa hodí do komerčných aj bytových interiérov. Výrobok bol vyrobený v Poľsku z plechu valcovaného za studena z nízkouhlíkovej ocele. V kombinácii s profiláciou jeho prvkov je účinný a efektívny. Oceľový radiátor Purmo C22 obsahuje všetko potrebné príslušenstvo, ktoré uľahčí jeho inštaláciu a obsluhu. Ide o zariadenie veľmi vysokej technickej kvality a zároveň ekologické - je možné ho recyklovať. Pozrite si aj iné modely dostupných radiátorov.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 882 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 882 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 17 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814713636 |

1850 + recenzí








